Karl-Axel Pehrsson litografi

Karl-Axel Pehrsson litografi
Karl-Axel Pehrsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005):Motiv med insekter som äter ett frö, signerad samt daterad 79, numrerad 45/385, ca 30x43 cm

Zustandsbeschreibung

824412

2020-10-15