Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005):Motiv med insekter som äter ett frö, signerad samt daterad 79, numrerad 45/385, ca 30x43 cm
Zustandsbeschreibung
824412
2020-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner