Klubbat för:
3 800 EUR
Utropspris
4 000 EUR
UNTO KOISTINEN (1917-1994) kärlek på stranden, signerad samt daterad 1980, olja på pannå, 30x22 cm
Proveniens: nuvarande ägare inhandlat av konstnärens familj
824417
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här