Unto Koistinen oljemålning

Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning
Unto Koistinen oljemålning

Klubbat för:

3 800 EUR

Utropspris

4 000 EUR

UNTO KOISTINEN (1917-1994) kärlek på stranden, signerad samt daterad 1980, olja på pannå, 30x22 cm

Proveniens: nuvarande ägare inhandlat av konstnärens familj

824417

2020-10-18