Akseli Gallen-Kallela oljemålning

Klubbat för:

34 000 EUR

18 000 EUR

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) höstlandskap, signerad samt daterad 1915, olja på duk, 22,5x43 cm

824421

2020-12-07