Kurt Ljungstedt oljemålning

Kurt Ljungstedt oljemålning
Kurt Ljungstedt oljemålning
Kurt Ljungstedt oljemålning
Kurt Ljungstedt oljemålning
Kurt Ljungstedt oljemålning
Kurt Ljungstedt oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): Modell i motljus, signerad, olja på duk, ca 60x37 cm

824430

2020-10-15