Signe Persson Melin
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, bestickuppsättning, 36 delar, Boda Nova, 1970-tal, rostfritt stål och vitglaserat stengods, 12 matgafflar, 12 marknivar samt 12 matskedar.
Bruksslitage, två knivskaft med skador.
824434
2020-10-18