Signe Persson Melin

Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, bestickuppsättning, 36 delar, Boda Nova, 1970-tal, rostfritt stål och vitglaserat stengods, 12 matgafflar, 12 marknivar samt 12 matskedar.

Bruksslitage, två knivskaft med skador.

824434

2020-10-18