Rörstrand piedestal

Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, piedestal, 1800-talets slut, majolika, polykromt glaserad, höjd 95 cm

Krackeleringar

824448

2020-10-14