Allmogemålning 1800-tal

Allmogemålning 1800-tal
Allmogemålning 1800-tal
Allmogemålning 1800-tal
Allmogemålning 1800-tal
Allmogemålning 1800-tal
Allmogemålning 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLMOGEMÅLNING, 1800-tal, kyrkmotiv, olja på trä, monogram IS, ca 18x20 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

824449

2020-10-30