Bordslampor 2 st

Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, krom och svartlackerade, 1900-talets slut, höjd ca 45 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, smärre bruksslitage, repor

824450

2020-10-15