Bordspendyl 1800-talets mitt

Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt
Bordspendyl 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, urtavla med romerska siffror, märkt J Charles à Paris, bemålat trä, förgyllda beslag, höjd ca 40 cm

Pendel finns, nyckel o klangskål saknas, urtavlan med smärre skador, sekundvisare saknas

824461

2020-10-14