Bordspendyl 1800-talets mitt
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, urtavla med romerska siffror, märkt J Charles à Paris, bemålat trä, förgyllda beslag, höjd ca 40 cm
Pendel finns, nyckel o klangskål saknas, urtavlan med smärre skador, sekundvisare saknas
824461
2020-10-14