Kantonkatt
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, i form av katt, Kanton, botten med märke, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
824468
Päivämäärä:
2020-10-14