Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
300 EUR
CARL OTTO DANIELSON (1883-1944) hamnvy från Åbo, signerad samt daterad 1920, olja på pannå, 21x42 cm
824473
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här