Bojan med lock Kina

Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina
Bojan med lock Kina

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 22 cm

Locket med nagg

824476

2020-10-14