Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
500 EUR
MUMIN TALLRIK, Mumintrollet, Arabia sent 1950-tal, designad av Tove Jansson & Kaj Franck, diameter 19 cm
Tema Mumin
Lätt slitage
824477
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här