Mumin tallrik Arabia 1950-tal

Mumin tallrik Arabia 1950-tal
Mumin tallrik Arabia 1950-tal
Mumin tallrik Arabia 1950-tal
Mumin tallrik Arabia 1950-tal
Mumin tallrik Arabia 1950-tal
Mumin tallrik Arabia 1950-tal

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

500 EUR

MUMIN TALLRIK, Mumintrollet, Arabia sent 1950-tal, designad av Tove Jansson & Kaj Franck, diameter 19 cm

Tema Mumin

Lätt slitage

824477

2020-10-18