Hans Osswald etsningar 4 st

Hans Osswald etsningar 4 st
Hans Osswald etsningar 4 st
Hans Osswald etsningar 4 st
Hans Osswald etsningar 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983): kompositioner, 4 st, monogramsignerade H.O, en signerad samt daterad Arkiv 52-53, etsningar, bildmått ca 13x10, 16x10 samt 10,5x13 cm

824481

2020-10-15