Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HANS OSSWALD (1919-1983): kompositioner, 4 st, monogramsignerade H.O, en signerad samt daterad Arkiv 52-53, etsningar, bildmått ca 13x10, 16x10 samt 10,5x13 cm
824481
2020-10-15