Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
KANDELABRAR, ett par, smide, 18/1900-tal, för 7 ljus, höjd ca 16, längd 46 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Bruksspår
824482
2020-10-30