Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vinbär, litografi, signerad v Schantz, 32/170, bildmått 62x49 cm.
Smärre fuktfläckar.
824484
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här