Peder Duke färgserigrafi

Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad Peder Duke 1993, numrerad 120/150, färgserigrafi, bildyta ca 43 x 38 cm

824487

2020-10-14