Hjälm ´British Foreign Service Helmet´

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

HJÄLM, Brittisk, Royal Marine, 1800-talets sista del, ´British Foreign Service Helmet´, H ca 29 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, mindre skador

824491

2020-10-20