Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
HJÄLM, Brittisk, Royal Marine, 1800-talets sista del, ´British Foreign Service Helmet´, H ca 29 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, mindre skador
824491
2020-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner