Ram i silver England Birmingham

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM, silver, England, Birmingham, märkt W.M.C, ca 18x24 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824493

2020-10-30