Vägghängare omkring 1900

Vägghängare omkring 1900
Vägghängare omkring 1900
Vägghängare omkring 1900
Vägghängare omkring 1900
Vägghängare omkring 1900
Vägghängare omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGHÄNGARE, omkring 1900, trä, bemålad scen i mitten, 4 krokar i mässing, höjd ca 24, längd 41 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824497

2020-10-30