Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGHÄNGARE, omkring 1900, trä, bemålad scen i mitten, 4 krokar i mässing, höjd ca 24, längd 41 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage
824497
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här