Lennart Segerstråle oljemålning

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

600 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) örn, signerad samt daterad -31, olja på duk, 34x54 cm

824498

2020-12-07