Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEPASKAR, 3 st, 1800-tal, allmoge, 1 st med text "Minne från Mölle", 1 st daterad 1844, höjder ca 8-10 cm, diameter 11 cm, 23x12, 20x14 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage
824504
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här