John Ivar Berg oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Motiv gatuvy mot havet, signerad, olja på duk, ca 49 x 67 cm
Kuntoraportti
824510
Päivämäärä:
2020-10-20