Miniatyrbyrå 1907

Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907
Miniatyrbyrå 1907

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, daterad 1907, 5 lådor, bemålad fur, höjd ca 27, 17x9 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador

824512

2020-10-30