Remmare 7 st

Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st
Remmare 7 st

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

REMMARE, 7 st, 1900-talets första hälft, kupor i vinrött, grönt, blått och gult glas, dekor av vinrankor, höjd ca 20 cm

Smärre slitage

824517

2020-10-18