Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
REMMARE, 7 st, 1900-talets första hälft, kupor i vinrött, grönt, blått och gult glas, dekor av vinrankor, höjd ca 20 cm
Smärre slitage
824517
2020-10-18