Vägghyllor/lådor allmoge 18/1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGHYLLA /LÅDOR, 3 st, 18/1900-tal, allmoge, bemålad fur, 1 st märkt "Collekt", höjder ca 22-38 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador

824521

2020-10-30