Soffbord Oscar Ekelund

Soffbord Oscar Ekelund
Soffbord Oscar Ekelund
Soffbord Oscar Ekelund
Soffbord Oscar Ekelund
Soffbord Oscar Ekelund
Soffbord Oscar Ekelund

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

OSCAR EDV EKELUNDS SNICKERIFABRIK, soffbord, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér med mässingsbeslag, brickmärkt höjd ca 61, 125x58 cm

Bruksslitage,

824532

2020-10-15