Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
OSCAR EDV EKELUNDS SNICKERIFABRIK, soffbord, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér med mässingsbeslag, brickmärkt höjd ca 61, 125x58 cm
Bruksslitage,
824532
2020-10-15