Vinkanna 1800-talets slut Frankrike
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINKANNA, 1800-talets slut, Frankrike, klarglas med skärslipad dekor, pip och hänkel i sterlingsilver, rikligt skulpterad dekor i form av vinranka, möjligen stämplad Léon Boulogne Paris, höjd ca 24 cm
824535
2020-10-14