Vinkanna 1800-talets slut Frankrike

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINKANNA, 1800-talets slut, Frankrike, klarglas med skärslipad dekor, pip och hänkel i sterlingsilver, rikligt skulpterad dekor i form av vinranka, möjligen stämplad Léon Boulogne Paris, höjd ca 24 cm

824535

2020-10-14