Lech Rzewuski oljemålning

Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LECH RZEWUSKI (född 1941): "Den förkylde Kardinalen", signerad, olja på duk, ca 24x19 cm,

UTSTÄLLD:
Exposition peinture UNIVERSITEDE PARIS SORBONNE 1977

824563

2020-10-15