Figuriner 1900-talets början

Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, porslin, 1900-talets början, bl a Napoli, bemålade, höjd ca 13-14 cm

Skador, lagningar

824567

2020-10-14