Edition Vogue Gucci Väska

Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska
Edition Vogue Gucci Väska

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, handväska, mindre modell/ aftonväska, svart Guccissima tyg med monogram, invändigt helfodrad, detaljer i vitmetall och svart skinn, kort axelrem/ handtag i svart läder, invändigt etikettmärkt, och numrerad, längd ca 21 cm, djup ca 9 cm, höjd ca 11 cm exkl handtag,

Fint bruksskick.

824571

2020-12-06