Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, Disney, i form av Musse pigg och Mimmi pigg, plast,Tyskland, sent 1900-tal, märkta copyright Disney
Ej funktionstetade, SAV garanterar ej funktionen
bruksslitage.
824577
2020-10-15