Bordslampor Musse Pigg, Mimmi Pigg

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, Disney, i form av Musse pigg och Mimmi pigg, plast,Tyskland, sent 1900-tal, märkta copyright Disney

Ej funktionstetade, SAV garanterar ej funktionen
bruksslitage.

824577

2020-10-15