Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
REINO SELKÄINAHO (1914-1979) pysslande man, signerad samt daterad -63, olja på pappannå, 40x30 cm
oinramad
824582
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här