Reino Selkäinaho målning

Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning
Reino Selkäinaho målning

Klubbat för:

100 EUR

200 EUR

REINO SELKÄINAHO (1914-1979) pysslande man, signerad samt daterad -63, olja på pappannå, 40x30 cm

oinramad

824582

2020-10-21