Paavo Tynell vägglamppor 4 st
Klubbat för:
2 900 EUR
Utropspris
2 500 EUR
PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPOR, 4 st modell 7307/25, för utomhusbruk, Taito1940/50-tal, patinerad koppar, invändig vit målade, bredd 26,5 cm, höjd 25 cm, djup 29 cm
Slitage, ej funktionstestad.
824597
2020-10-18