Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, brons, förgylld, höjd inkl sockel ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
Omarbetad, ngt sned
824601
2020-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner