Skål Rut Bryk

Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk
Skål Rut Bryk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUT BRYK, skål, Arabia, stengods, 1960-tal, delvis glaserad, geometrisk dekoration, signerad Bryk, höjd ca 3,5, 18,5x18,5 cm

Lagningar, nagg

824610

2020-10-14