Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, allmoge, s k glasmästarspegel, 1800-tal, bemålad och bronserad, bård av glasskivor, ca 63x40 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage
824617
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här