Skrivpulpet allmoge

Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge
Skrivpulpet allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVPULPET, bemålat, 17/1800-tal, dekor av blommor, höjd ca 19, 32x26 cm

Botten senare, slitage, spricka/lagning

824627

2020-10-16