Mortel med stöt kolmårdsmarmor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL MED STÖT, 1800-tal, kolmårdsmarmor, höjd ca 15, bredd 24 cm

Åldersrelaterat slitage, kantstött, ej tillhörande stöt

824629

2020-10-15