Sven Hempel akvarell

Sven Hempel akvarell
Sven Hempel akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN HEMPEL (1896-1944): Motiv med picknik i det gröna, signerad samt daterad 1930, akvarell, ca 48x61 cm

824635

2020-10-16