HArry Booström oljemålning

HArry Booström oljemålning
HArry Booström oljemålning
HArry Booström oljemålning
HArry Booström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Figur vid havet, signerad, olja på pannå, ca 40x60 cm

824638

2020-10-15