Litografier Axel Olsson

Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson
Litografier Axel Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): 2 st, kompositioner, signerade, numrerade, litografier, bildmått ca 19x24 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Gulnader

824659

2020-10-30