Taklykta 1900-tal
2020-10-17
824667
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Esteves Hijos, glas och mässing, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, glasset sprucket på ett par ställen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen