Taklykta 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Esteves Hijos, glas och mässing, höjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, glasset sprucket på ett par ställen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
824667
2020-10-17