Taklykta 1900-tal

Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Esteves Hijos, glas och mässing, höjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, glasset sprucket på ett par ställen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

824667

2020-10-17