Bengt Arne Bolin akvarell

Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BENGT ARNE BOLIN 1933-1996, Stadsbild, signerad akvarell på kartong, ca 48x49 cm

Bukig kartong

824682

2020-10-18